Přihlášení

Nejnovější foto

RCEV

Kdy a kde nás najdete?

Pokud počasí dovolí - na letišti „Na Fialové louce“, pravidelně každou sobotu a neděli v odpoledních hodinách, nepravidelně pak rovněž v pracovní dny odpoledne.

Změna v organizaci soutěže!!!

Abychom zabránili tříštění sil elektroletců, přehodnotil LMK Polanka svůj záměr a soutěž RCEJ 6.6.2009 v Polance se bude konat podle pravidel použitých pro soutěž v Ostravě – Hrabové 3.5.2009. To znamená pravidla, která používají také Slováci, Maďaři a Slovinci. Návrh pravidel s pracovním názvem RCEK je k prostudování TADY.

Pro ty, kteří čtou neradi delší text uvedu podstatné odlišnosti od kategorie RCEJ:

Motorový let se odečítá od pracovního času a tím pádem čím méně motoruju, tím více můžu v pracovním čase 10 minut naklouzat.
Body za přistání se udělují stejně jako v RCEJ, jen při přelétnutí pracovního času je přistání hodnoceno nulou.
Motor se smí zapnout až po povelu START, teda v pracovním čase, ne jako doposud, kdy se na povel start již vypouštěl model s běžícím motorem z ruky!
Je možné použít jak motor řady „400“, tak již dříve specifikovaný AC motor ( oběžka, 48g ), model je omezen pouze minimální hmotností 500g.

Případné nejasnosti vysvětlí pořadatel při nástupu před soutěží.
Chci tímto požádat soutěžící, aby se včas přihlásili. Je potřeba vytvořit „startovací“ plán a vše dopředu přichystat.
Uzavírka přihlášek je 3.6. 2009. Děkujeme za pochopení.

Za LMK Polanka Radim Barč

Komentáře

cest

cest radime.parada,to rad slysim,ja jen ze pravidla ktere jsou aktualni jsou na http://lmkpaskov.cz/rcek.pdf ( je tam finale,a spravne zapsane prepocty bodu atd)

jo jinak mas zajem o ten program co to ovladal u nas v paskove?

Leteckomodelářský klub Polanka